Destek

Destek

Mesajgönderen drfsdere » Pzt Eki 29, 2012 2:22 am

Bilişim teknolojileri sektöründe de, tüm diğer sektörlerde olduğu gibi, satış sonrası destek en önemli kalite ölçüsüdür. Kurulduğu günden bu yana bu bilinçle hareket eden firmamız, sadece yazılım hizmeti sağlamakla kalmamış, hem yazılım kullanımı konusunda ve hem de dahil olduğu kurumsal çözüm idaresinde, danışmanlık, rehberlik ve sorun çözme faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Yazılım desteği, firmamız tarafından iki farklı şekilde verilmektedir;
*Yazılımlarımızın kurulduğu tüm bilgisayarlara, ek olarak bir uzaktan erişim eklentisi yüklenmektedir. Bu eklenti sayesinde merkezimizde devamlı hazır bulunan ekibimiz, sorunun yaşandığı bilgisayara internet üzerinden anında bağlantı kurarak gerekli işlemleri yerine getirir.
*Uzaktan bağlantının mümkün olmadığı durumlarda veya fiziksel müdahale isteyen sorunlara karşı ise, yerel çözüm ortaklarımız çözüme dahil olur ve sorunlu sisteme yerinde müdahale eder.
Firmamız, uzaktan yardım desteğini sadece kendi ürünlerine vermektedir. Sistemlerdeki diğer yazılımlarla veya donanımla ilgili sorunlara yerel çözüm ortaklarımız müdahale etmektedir.

Firmamız, yazılım çözümleri ile beraber, sektördeki bilgi ve tecrübelerini de müşterilerinin hizmetine ücretsiz olarak sunmaktadır. Sektörü şekillendiren mevzuatlar ve yönetmelikler ile saha faaliyetleri arasında oluşabilen soru işaretlerinin çözüm yollarını ve takip edilmesi gereken prosedürleri, ilgili kanunlar çerçevesinde inceleyip müşterilerimize sunmak, merkezimizin faaliyet alanlarından birisidir. Bu bağlamda yapılan işin her alanı bizim için aktif bir çalışma sahası olmakta, müşterilerimizin işlerini ve kurumsal icraatlarını en rahat, en sorunsuz şekilde uygulamalarını sağlamak temel hizmet ilkelerimiz arasında yer almaktadır.
Aşağıdaki santral numarası ile destek ekibimize doğrudan ulaşabilirsiniz;

Resim 05321111138
drfsdere
Site Admin
 
Mesajlar: 436
Kayıt: Pzr Eki 14, 2012 1:34 am

Dön Element AHBS

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

cron